Ekogroszki ENERGO z Laurem Klienta Odkrycie Roku 2021!

Ekogroszki ENERGO z Laurem Klienta Odkrycie Roku 2021!

Z dumą informujemy, że nasze ekogroszki na drodze głosowania konsumenckiego zostały uhonorowane Laurem Klienta Odkrycie Roku 2021 w kategorii ekogroszek.

Laur Konsumenta/Klienta to jeden z pierwszych i jednocześnie najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Przyznawany jest w wyniku przeprowadzanego od 17 lat plebiscytu powszechnej popularności produktów i usług.

Ekogroszki marki ENERGO zostały odznaczone w kategorii Odkrycie Roku. O nominacji produktu/usługi decyduje duże zainteresowanie daną nowością rynkową lub znaczny wzrost jej popularności. Taką nagrodę otrzymują nieliczne firmy czy też producenci. O jej przyznaniu decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która w procesie decyzyjnym ocenia przede wszystkim innowacyjny charakter produktu lub usługi, a także perspektywy odbioru przez rynek i dynamikę wzrostu jego popularności.

Marką Energo sygnowane są różne rodzaje ekogroszku: Ekogroszek popularny, Ekogroszek Extra Premium + oraz Ekogroszek Power +.

Sobie serdecznie gratulujemy tak prestiżowego odznaczenia, dziękujemy naszym klientom za zaufanie i wybór marki Energo oraz życzymy przyjemnego ciepła w domu w jesienno-zimowe dni i wieczory dzięki korzystaniu z naszych produktów.