Energo współpracuje z ponad 500 punktami patronackimi

Od chwili powstania rozwijamy naszą sieć sprzedaży i przykładamy ogromną wagę do tego, aby być jak najbliżej Państwa. Dziś, pod koniec 2020 roku, obecni jesteśmy już w 14 województwach i mamy ponad 500 punktów patronackich.
 
Systematycznie powiększamy sieć sprzedaży i jednocześnie mocno rozwijamy sprzedaż węgla przez sklep online. Nasze produkty można kupić bezpośrednio w 8 oddziałach Energo i w punktach patronackich w następujących województwach: podlaskim, lubelskim, podkarpackim, małopolskim, świętokrzyskim, mazowieckim, warmińsko-mazurskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, wielkopolskim, opolskim, śląskim i dolnośląskim.
 
Rok 2020, choć trudniejszy z powodu pandemii, był czasem, w którym nie tylko wzbogaciliśmy się o nowych partnerów, ale też zwiększyliśmy dostępność oferty Energo przez rozpoczęcie sprzedaży produktów workowanych w kolejnych punktach.
 
Chcemy być jak najbliżej Państwa. Zależy nam też, aby zakup naszego węgla był coraz łatwiejszy i możliwie najszybszy. Dlatego z jednej strony mocno rozwijamy sprzedaż online, z drugiej – nieustannie rozszerzamy współpracę z punktami handlującymi opałem, ponieważ część z Państwa – także przy obecnych obostrzeniach – korzysta przede wszystkim z możliwości osobistego zakupu węgla – podkreśla Orest Michalczuk, Dyrektor Handlowy Energo.
 
W nadchodzącym roku na pewno nawiążemy współpracę z kolejnymi składami opału. Nieprzerwanie szukamy partnerów do sprzedaży produktów Energo i serdecznie zapraszamy do współpracy firmy z całej Polski.
 
Zachęcamy do zapoznania się z gęstą siecią sprzedaży naszych produktów.