Energo ze Złotym Certyfikatem Rzetelności

Energo ze Złotym Certyfikatem Rzetelności

Z dumą informujemy, że zostaliśmy uhonorowani Złotym Certyfikat Rzetelności. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest firmom, które wykazują się nie tylko rzetelnością płatniczą, lecz także realizują misję społecznej odpowiedzialności biznesu przez sponsoring kultury i sportu. Certyfikat otrzymaliśmy w ramach programu Rzetelna Firma.

Energo jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma nieprzerwanie od 2011 roku. Oznacza to, że jako firma m.in. udostępniamy swoje dane, umożliwiamy stałą weryfikację swojej rzetelności płatniczej przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA – partnera programu Rzetelna Firma oraz przestrzegamy norm etycznych zgromadzonych w Kodeksie Rzetelnej Firmy.

Złoty Certyfikat Rzetelności to wyróżnienie, które podkreśla, że poza wypłacalnością i brakiem przeterminowanych zobowiązań finansowych jesteśmy firmą, która jest aktywna na polu edukacyjnym i dla której istotna jest również społeczna odpowiedzialność biznesu – wspieranie sportu i kultury.

Szacunek dla klientów i partnerów, uczciwość w biznesie, transparentność płatnicza, jasne warunki współpracy z kontrahentami – to wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone i docenione – podsumowuje przyznanie certyfikatu Karol Borowski, Dyrektor Generalny w firmie Energo.

***

Rzetelna Firma to program, który działa od 2009 r. Jego misją jest promowanie etyki w biznesie oraz wspieranie firm, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w budowaniu pozytywnego wizerunku i wiarygodności biznesowej. Uczestnicy programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który potwierdza brak niespłaconych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Ponadto w ramach programu Rzetelna Firma przyznawane są prestiżowe wyróżnienia: Certyfikat Rzetelności i Złoty Certyfikat Rzetelności. Zadaniom Rzetelnej Firmy patronuje największe w Polsce biuro wyspecjalizowane w usługach zarządzania informacją gospodarczą – Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA.