Już jest! Ekogroszek Popularny – dla każdego i w przystępnej cenie

W naszej ofercie handlowej pojawił się nowy produkt – Ekogroszek Popularny. Jest to bardzo dobrej jakości paliwo, które sprzedajemy za przystępną cenę w workach 20 i 25-kilogramowych.

Popularność ekogroszku – wydajnego i ekologicznego opału – jest w Polsce coraz większa. Po części jest to związane z tym, że powoli wchodzą w życie uchwały antysmogowe, zgodnie z którymi stare kotły węglowe muszą zostać wymieniona na nowe – tzw. kotły 5. klasy. W dużej mierze chodzi jednak o domową ekonomię. Zautomatyzowany piec i opał dobrej jakości nie tylko sprawiają, że w domu jest naprawdę ciepło, ale też pozwalają zminimalizować koszty ogrzewania.
Umożliwiamy maszynowe pakowanie węgla w worki, na których może być umieszczona indywidualna grafika – na przykład logo Twojej firmy lub jakikolwiek inny wzór czy tekst. Co więcej gwarantujemy darmowe wykonanie projektu.

Dlaczego Ekogroszek Popularny?

Skoro ekogroszek to coraz powszechniejszy rodzaj opału, to czym się kierować przy jego zakupie? Każdy, kto szuka wartościowego ekogroszku za niewygórowaną kwotę, powinien sięgnąć po nasz nowy produkt. Ma on odpowiednią kaloryczność (inaczej wartość opałową) – do 26 MJ/kg. Spala się długo i aby utrzymać odpowiednią temperaturę w kotle, nie musimy tak często dosypywać go do pieca.

  • Ma też inne zalety, a najważniejsze z nich to:

 

 • Niska zawartość siarki (do 0,5%)
  Oznacza to, że produkt nie wpływa niekorzystnie na żywotność kotła i przewodów kominowych (siarka w połączeniu z parą wodną tworzy kwas siarkowy, który powoduje korozję kotła). Jego stosowanie pozwala też znacznie ograniczyć negatywny wpływ palenia węglem w piecu na środowisko.
 • Bardzo niska zawartość popiołu (poniżej 5%)
  Przy spalaniu powstaje znikoma ilość popiołu. Oznacza to, że rzadziej czyścimy piec i mamy więcej czasu na inne, przyjemniejsze czynności.
 • Niska spiekalność (RI=0)
  Oznacza to, że węgiel nie koksuje się i nie tworzą się spieki, które mogłyby uszkodzić piec.

Ekogroszek dla każdego

Dobra jakość, duża dostępność oraz atrakcyjna cena Ekogroszku Popularnego (niższa od cen ekogroszków tej klasy u innych producentów) to atuty tego produktu. Do listy korzyści dopisać należy też sposób pakowania. Nasza nowość jest sprzedawana w workach 20 i 25-kilogramowych. To rozwiązanie, które wprowadziliśmy z myślą o klientach. Mniejsze worki mogą być bowiem pewnym ułatwieniem, szczególnie podczas przenoszenia i układania opału w kotłowni.

Jakie worki są poręczniejsze? Decyzję pozostawiamy Państwu i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.