Nowość! Energo oferuje maszynowe pakowanie węgla w worki z indywidualnym nadrukiem

Posiadamy najnowocześniejszą linię do pakowania i składowania węgla w kraju. W ramach odrębnej oferty udostępniamy ją firmom, które chcą usprawnić swój proces workowania surowca, a także – dzięki kompleksowej obsłudze – pragną zwiększyć dostępność towaru, polepszyć logistykę i obniżyć własne koszty pakowania.

Nowy rok w Energo rozpoczynamy atrakcyjną ofertą dla firm, które kupują węgiel luzem, a potem ręcznie pakują go w worki. Proponujemy optymalizację tego procesu przez skorzystanie z naszego doświadczenia i technologicznych możliwości, w tym najbardziej rozwiniętej technologii sortowania, wzbogacania i konfekcjonowania węgla w kraju.

Umożliwiamy maszynowe pakowanie węgla w worki, na których może być umieszczona indywidualna grafika – na przykład logo Twojej firmy lub jakikolwiek inny wzór czy tekst. Co więcej gwarantujemy darmowe wykonanie projektu.

To jest propozycja dla tych, którzy chcą sprzedawać węgiel szybciej i w większych ilościach, przy jednoczesnej kompensacji kosztów. Mamy najlepsze technologie i zespoły produkcyjne. Posiadamy dwie fabryki, w których oddzielnie może pracować sześć zespołów produkcyjnych. Dzięki temu zapewniamy bezpieczną i stabilną produkcję – także w sytuacji zagrożenia epidemicznego – podkreśla Krzysztof Leoniuk, Dyrektor Logistyki Energo.

Spakowany w worki węgiel dostarczamy na paletach zabezpieczonych folią – w Energo wykorzystujemy do tego zaawansowaną technologię kapturowania palet. Towar jest więc zawsze dobrze zabezpieczony przed deszczem, wiatrem i może być składowany na powietrzu.

Ponadto klienci otrzymują od nas w ramach oferty możliwość umieszczenia własnego, oryginalnego projektu graficznego na worku, a także wyboru pojemności opakowania – worka 20 lub 25-kilogramowego.

Ta oferta to korzyści dla Twojej firmy

Naszą nową propozycję handlową adresujemy do wszystkich firm, które są zainteresowane usługą workowania. Jej kompleksowość oznacza szereg korzyści, które na pewno warto wziąć pod uwagę.

  • Nasza oferta maszynowego pakowania to:
  • Niższe koszty pakowania. Pracę wykonują nasi pracownicy. Każdy klient otrzymuje od nas palety, których nie musi zwracać. Przejmujemy na siebie obowiązek i koszt utylizacji folii. Klienci dostają wyselekcjonowany, spakowany w worki surowiec, bez ponoszenia kosztów za podziarno.
  • Pewność dostępności towaru i tego, że zawsze sprzedajemy go po ustalonej wcześniej cenie.
  • Dobra, oszczędna logistyka. Klient może z nami zaplanować harmonogram dostaw, który będzie dostosowany specjalnie do potrzeb jego firmy.
  • Skuteczne zarządzanie powierzchnią magazynową. Solidnie zapakowany węgiel zajmuje mniej miejsca przy składowaniu, dlatego można zwolnić nawet 30% powierzchni swojego magazynu.
  • Najwyższej jakości produkt zapakowany w solidne i wytrzymałe worki.
  • Gwarancja wagi worka. Zautomatyzowany proces pakowania daje pewność, że waga każdego worka jest zgodna z deklarowaną na opakowaniu.
   Projekt graficzny worka gratis.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty maszynowego pakowanie węgla w worki z indywidualnym nadrukiem. W celu uzyskania indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu z nami: e-mail: handel@energobielsk.pl