fbpx sklep Przejdź do sklepu

Węgiel Energogroszek Standard

Energogroszek Standard to paliwo przeznaczone do zastosowania w małych i średnich piecach retortowych z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym. Produkt został odznaczony certyfikatem ICHPW „znak bezpieczeństwa ekologicznego”, dzięki czemu stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla osób dbających o dobro środowiska. Oferujemy energogroszek workowany i luzem o niskiej zawartości siarki i popiołu oraz korzystnej wartości opałowej (22-23 MJ). Dzięki niewielkiej ilości siarki (do 0,5%) produkt nie niszczy pieca zapewniając dłuższą żywotność kotła oraz przewodów kominowych, natomiast niska zawartość popiołu, nieprzekraczająca 10%, to znacznie mniej odpadów, a co za tym idzie – rzadsza konieczność czyszczenia komory.

Pakowany energogroszek

W swojej ofercie posiadamy zarówno węgiel luzem, jak i pakowany w zgrzewane worki. Sprzedajemy także węgiel w Big Bagach. Poza sprzedażą w punktach stacjonarnych oferujemy także detaliczną sprzedaż węgla poprzez sklep internetowy, w którym także mają Państwo możliwość wyboru ekogroszku paczkowanego. Pakowany ekogroszek w workach to doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy mają ograniczone miejsce składowania. Co więcej – opakowania zapobiegną przed zanieczyszczeniem ścian lub podłogi, a Państwo zyskają możliwość precyzyjnego dozowania do zasobnika pieca.

Węgiel ekogroszek workowany i za tonę – cena

Opał dostępny w ofercie Energo Sp. z o.o. to gwarancja najwyższej jakości. Jednocześnie, pragniemy w pełni osiągnąć Państwa zadowolenie, dlatego zadbaliśmy, by cena za tonę węgla ekogroszek oraz workowanego również spełniła Państwa oczekiwania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

navigation

Do góry