fbpx sklep Przejdź do sklepu

Oddział Koło
ul. Sosnowa 1
62-600 Koło
(+48) 63 261 08 87
(+48) 63 261 09 09

wagakolo@energobielsk.pl

Składy węgla Koło

Produkując różne sorty węgla kamiennego (m.in. miał, ekogroszek, orzech), na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość danego wyrobu. Aby wszelkie dalsze czynności związane z jego obróbką mogły przynieść zamierzony rezultat, bezpośrednio z syberyjskiej części Rosji importujemy surówkę węglową cechującą się już w stanie pierwotnym bardzo dobrymi parametrami spalania. Jeśli chodzi o potencjał energetyczny, sprowadzany przez nas węgiel kamienny plasuje się w ścisłej czołówce surowców wykorzystywanych do produkcji, posiadając przy tym wyjątkowo niewielką zawartość siarki oraz generując podczas spalania małą ilość popiołu.

Dodatkowo, przywiązujemy dużą wagę do właściwego składowania gotowych produktów, aby nie utracić lub nie pogorszyć ich wydajności cieplnej. Dysponujemy rozległą powierzchnią magazynową, dzięki której nasze składy węgla mogą być przechowywane nawet w ilości kilkuset tysięcy ton naraz. Ponadto artykuły pakowane w worki zawsze chowamy pod osłoną dachu. Węgiel o różnym sortymencie można zamawiać w specjalnych opakowaniach perforowanych, które zapewniają właściwą cyrkulację powietrza i ograniczają gromadzenie się wilgoci.

Bezpośrednim potwierdzeniem doskonałych właściwości palnych naszych produktów są dla klientów certyfikaty jakości, które stanowią podsumowanie badań w laboratorium chemicznym.

W dostępnej ofercie posiadamy wysokiej jakości produkty typu „standard”. Do tej grupy można zaliczyć – jak sama nazwa wskazuje – artykuły konwencjonalne, takie jak węgiel orzech, kostka, groszek, miał węglowy oraz ekogroszek. Ostatni rodzaj opału proponujemy natomiast również w wersji o jeszcze lepszych parametrach. Chodzi o nasz flagowy Ekogroszek Extra – zyskujący coraz większą popularność i unikalny w obrębie branży paliw. Charakteryzuje się strukturą wzbogaconą pod kątem wysokiej kaloryczności oraz większej ekologiczności.

Właściwości tego produktu czynią go jednym z najbardziej nieinwazyjnych paliw z surówki węglowej i to zarówno w kontekście wpływu jego spalania na środowisko naturalne, jak i w ramach stopnia eksploatowania poszczególnych elementów kotła. Ekogroszek Extra to wyselekcjonowany towar, który cechuje się niskim poziomem wilgotności, wysoką kalorycznością, niską zawartością siarki oraz popiołu. Produkt doskonale się spala (części lotne powyżej 35%) i nie pozostawia spieków na powierzchni kotła (RI 0). Co więcej, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii wzbogacania, otrzymaliśmy wyjątkowy opał „bez cienia kamienia”.

Wszystkich z Państwa zachęcamy do wizyty w naszym kolskim punkcie handlowym – ul. Sosnowa 1, 62-600 Koło, aby samodzielnie przekonać się, jak dobrymi właściwościami wyróżnia się oferowany przez nas węgiel kamienny.

Hurtowa sprzedaż węgla
Detaliczna sprzedaż węgla

Zapisz się do newslettera

Już teraz możesz być na bieżąco z naszą ofertą dzięki zapisaniu się do newslettera.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Energo Sp. z o.o., ul. Kleszczelowska 84a, 17-100 Bielsk Podlaski;
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – inspektor@ energobielsk.pl;
  • podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – do wniesienia sprzeciwu na otrzymywanie informacji handlowych lub do ustania celu biznesowego;
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych;
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  • Pani/Pana dane nie będą profilowane.
navigation

Do góry