fbpx sklep Przejdź do sklepu

Oddział Łapy
ul. Żwirki i Wigury
18-100 Łapy
tel. (+48) 85 715 71 82
tel. (+48) 85 715 71 83

wagalapy@energobielsk.pl

Składy węgla Białystok – Łapy

Jednym z licznych oddziałów handlowych firmy Energo sp. z o.o., w którym kupić można nasz opał, są Łapy w pobliżu Białegostoku. Nasza szeroka oferta sprzedażowa opału skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i hurtowych. Proponujemy każdy sortyment węgla kamiennego: kostkę, orzech, groszek, ekogroszek (w dwóch wariantach: Ekogroszek Standard oraz Ekogroszek Extra), a także miał węglowy.

Bogaty asortyment węgla na sprzedaż

Każdy oferowany przez nas produkt – czy to węgiel orzech, czy ekogroszek – charakteryzuje się wysoką kalorycznością. Sprzedawany przez nas opał doskonale się wypala, nie ma przy tym tendencji do wytrącania nadmiernej ilości sadzy, do koksowania czy smolenia. Firma Energo jest bezpośrednim importerem węgla pochodzącego z Syberii w Rosji, cechującego się najwyższą jakością i zaliczanego do grona najlepszych węgli świata pod względem energetycznym.

Oferujemy wysokiej klasy ekogroszek Extra, powstający jedynie z wyselekcjonowanych partii węgla. Charakteryzuje się on wysoką kalorycznością, a przy tym małą wilgotnością i ilością substancji niepalnych. Dzięki temu, że podczas produkcji jest wiele razy przesiewany, odkamieniany oraz odpowiednio wzbogacany, cechuje się on dużą kaloryczności i niewielką zawartością popiołu. Co więcej, nie pozostawia spieków po spalaniu, co wpływa również pozytywnie na bezproblemową i bezawaryjną pracę pieca retortowego.

Gwarantujemy przystępne, konkurencyjne ceny węgla kamiennego: miału, ekogroszku, groszku, kostki czy węgla typu orzech, dzięki czemu każdy nasz Klient może zakupić produkt najwyższej jakości, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

Sprzedajemy węgiel w workach, a także w bigbagach i luzem. Na każdy produkt posiadamy odpowiednie certyfikaty jakościowe. Dzięki przechowywaniu węgla workowanego w halach czy pod wiatami oraz pakowaniu go w specjalną folię perforowaną, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, oferowany przez nas opał jest doskonale chroniony przed zawilgoceniem.

Zapraszamy do naszego punktu handlowego zlokalizowanego w Łapach przy ulicy Żwirki i Wigury, w sąsiedztwie miasta Białystok. Zapewniamy węgiel kamienny w postaci m.in. kostki, orzecha, groszku, ekogroszku czy miału węglowego. Każdy z sortymentów jest najwyższej jakości oraz w przystępnych cenach. Gwarantujemy fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub osobiście w siedzibie firmy. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy w wyborze najbardziej odpowiedniego dla Państwa potrzeb opału oraz dołożymy wszelkich starań, aby nasz węgiel sprostał nawet wysokim wymaganiom.

Hurtowa sprzedaż węgla
Detaliczna sprzedaż węgla

Zapisz się do newslettera

Już teraz możesz być na bieżąco z naszą ofertą dzięki zapisaniu się do newslettera.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Energo Sp. z o.o., ul. Kleszczelowska 84a, 17-100 Bielsk Podlaski;
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – inspektor@ energobielsk.pl;
  • podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – do wniesienia sprzeciwu na otrzymywanie informacji handlowych lub do ustania celu biznesowego;
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych;
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  • Pani/Pana dane nie będą profilowane.
navigation

Do góry