fbpx sklep Przejdź do sklepu

Oddział Radom
ul. Energetyków 16
26-600 Radom
(+48) 508 936 966

wagaradom@energobielsk.pl

Składy węgla Radom

Nasz radomski odział przy ulicy Energetyków 16 obsługuje zarówno odbiorców indywidualnych, jak i handlowych. Oferujemy na sprzedaż wysokiej jakości opał. Nasz szeroki asortyment obejmuje różnego rodzaju węgiel kamienny, m.in: węgiel kostka, orzech, groszek, ekogroszek (w wersji standard i „extra”), jak również miał węglowy.

Najwyższa jakość i przystępna cena

Oferujemy sprzedaż węgla najwyższej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem opału pochodzącego z syberyjskiej części Rosji, który jest zaliczany do czołówki najlepszych energetycznie węgli na świecie. Każdy nasz produkt opałowy cechuje się wysoką kalorycznością, a przy tym niską zawartością siarki i popiołu. Dzięki temu możemy poszczycić się węglem wyjątkowo wydajnym, o znakomitych parametrach spalania, które powodują zmniejszenie kosztów związanych z wytwarzaniem energii w przeliczeniu na jednostkę, opłatami ekologicznymi czy też utylizacją popiołu. Proponujemy opał w konkurencyjnych cenach, których wysokość idzie w parze z jakością oferowanych produktów, nieporównywalną do tanich paliw. Każdy klient zyskuje więc gwarancję otrzymania wysokogatunkowego towaru.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferujemy każdy sortyment węgla kamiennego: węgiel orzech, miał węglowy i inne rodzaje opału luzem, w bigbagach oraz w workach, w zależności od zapotrzebowania. Węgiel workowany zapewnia wyjątkową czystość w kotłowni i na posesji, pozwalając zarazem na dokładne dozowanie paliwa do zasobnika w układzie CO. Aby utrzymać wysoką jakość produktu, węgiel workowany chronimy przed warunkami atmosferycznymi (przed wilgocią lub nadmiernym nasłonecznieniem), przechowując go m.in. w halach i pod wiatami. Na jednym z naszych składów posiadamy również specjalnie zaprojektowaną w tym celu suszarnię.
W naszej ofercie można znaleźć węgiel groszek, a także ekogroszek typu Standard i Extra, będący najczystszym ekogroszkiem na rynku, bez cienia kamienia, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii wzbogacania węgla.

Nasz węgiel odważany jest przy użyciu precyzyjnych, legalizowanych wag, co gwarantuje dokładnie taką ilość opału, jaką Państwo zakupiliście. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej linii technologicznej do przesiewania węgla, zapewniamy odpowiednią granulację oraz brak podziarna w układzie CO.

Wszystkie sprzedawane przez nas paliwa znakomicie się wypalają, nie mają tendencji do smolenia, koksowania czy też wytrącania zbyt dużej ilości sadzy. Na każdy węgiel i miał posiadamy odpowiedni certyfikat jakości.

Zakup węgla najwyższej jakości

Jeśli więc interesują Państwa składy węgla w miejscowości Radom,  zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu handlowego. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo lub w oddziale firmy. Chętnie udzielimy informacji na temat naszego asortymentu i doradzimy w wyborze najlepszego dla Państwa opału.

Hurtowa sprzedaż węgla
Detaliczna sprzedaż węgla

Zapisz się do newslettera

Już teraz możesz być na bieżąco z naszą ofertą dzięki zapisaniu się do newslettera.

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Energo Sp. z o.o., ul. Kleszczelowska 84a, 17-100 Bielsk Podlaski;
  • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – inspektor@ energobielsk.pl;
  • podane dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – do wniesienia sprzeciwu na otrzymywanie informacji handlowych lub do ustania celu biznesowego;
  • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych;
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
  • Pani/Pana dane nie będą profilowane.
navigation

Do góry