fbpx sklep Przejdź do sklepu

Miał węglowy wysokokaloryczny – workowany lub luzem

Miał węglowy to środek grzewczy, wytwarzany z węgla kamiennego, który znajduje swoje zastosowanie w piecach tradycyjnych oraz kotłach z podajnikiem. Często mylnie uważany za odpad, jednak w rzeczywistości, zgodnie z prawem, jest jednym z sortymentów węgla. Uznawany za jeden z najpopularniejszych rodzajów paliw. Wykorzystywany do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń mieszkalnych, ale także do zastosowań przemysłowych.

Workowany miał węglowy

W naszej ofercie znajdą Państwo miał węglowy najwyższej jakości, dostępny w różnych opakowaniach. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną dając Państwu możliwość zakupu miału workowanego lub luzem. Ponadto, prowadzimy sklep internetowy z detaliczną sprzedażą węgla, gdzie mogą Państwo skorzystać z zakupu workowanego miału węglowego – w opakowaniach mieszczących po 25 kg lub w tzw. BIGBAG-ach. Zakup miału workowanego to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na łatwym dozowaniu, komfortowym transporcie oraz utrzymaniu czystości w miejscu składowania.

Cena miału węglowego

Jedną z zalet i powodów, dla których miał cieszy się tak dużym uznaniem jest atrakcyjna cena. Cena miału węglowego sprawia, że stanowi częste rozwiązanie w miejscach do rozprowadzania ciepła na dużą skalę. Najczęściej, swoje zastosowanie znajduje w urzędach, szkołach czy kotłowniach osiedlowych. Dzięki nowoczesnym technologiom miał węglowy to nie tylko niska cena, ale także prosty, wygodny oraz coraz mniej szkodliwy sposób grzewczy.

navigation

Do góry