Przejdź do sklepu

 O nas

Specjalizujemy się w imporcie surówki węglowej z syberyjskiej części Rosji, obróbce surowca na naszych terminalach przeładunkowo-produkcyjno-magazynowych oraz dystrybucji do odbiorców na terenie całego kraju. Dostarczamy węgiel do zakładów energetycznych, produkcyjnych, elektrociepłowni, gospodarstw rolno- ogrodniczych, sadowników, suszarni, aż po mniejszych odbiorców a także klientów detalicznych.

Oferujemy wysokiej jakości towar, solidność i terminowość dostaw. Dzięki rozbudowanej własnej sieci logistycznej oraz współpracy z największymi przewoźnikami jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce, a wykwalifikowany personel sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współpracy.

 


Rozwój

Cały czas uważnie obserwujemy rozwój rynku węglowego w kraju. Systematycznie rozwijamy sprzedaż węgla do dystrybutorów oraz mniejszych odbiorców. Prężnie rozwijamy sieć sprzedaży. Dysponujemy 10 punktami przeładunkowo-produkcyjno-handlowymi na terenie całego kraju. Firma posiada rozbudowany nowoczesny potencjał techniczny i technologiczny.

Aby dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów i ułatwić im możliwość zaopatrzenia się w wybrany asortyment produktu uruchomiliśmy również sprzedaż internetową.

Produkcja

Dzięki własnej linii technologicznej jesteśmy w stanie pozyskać każdy sortyment węgla. Możliwości produkcyjne naszych baz to ok. 10.000 ton towaru na dobę. Powierzchnia magazynowa umożliwia jednorazowe składowanie kilkuset tysięcy ton. Zapewniamy dostępność towaru przez cały rok. Posiadamy 6 linii workujących, co pozwala na pakowanie do 500 ton węgla na dobę. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii wzbogacania i konfekcjonowania węgla oferujemy produkty o najwyższej jakości.

Galeria

 

navigation

Do góry