fbpx sklep Przejdź do sklepu

Specjalizujemy się w imporcie węgla kamiennego głównie z Kazachstanu, obróbce surowca na naszych terminalach przeładunkowo - produkcyjno - magazynowych oraz dystrybucji do odbiorców na terenie całego kraju.

O Nas

Energo to importer i producent węgla kamiennego działający na rynku 1997 roku! Naszą specjalizacją jest import węgla głównie z Kazachstanu. W zakres naszych działań wchodzi także obróbka surowca. Posiadamy własne terminale przeładunkowo – produkcyjno – magazynowe, dzięki czemu sami odpowiadamy za każdy etap produkcji – od sprowadzenia, aż do przygotowania produktu do sprzedaży. Naszymi klientami są odbiorcy z całego kraju. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami, między innymi zakładami energetycznymi, produkcyjnymi, elektrociepłowniami, gospodarstwami rolno-ogrodniczymi, sadownikami, suszarniami, jak również z klientami detalicznymi. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas jak istotnym wyznacznikiem jest jakość oferowanych produktów. Tym, co nas wyróżnia jest solidność, terminowość oraz profesjonalne działanie z korzyścią dla klienta.

 

Jako wieloletni dostawcy węgla, w trosce o zapewnienie Państwu fachowej pomocy posiadamy rozbudowaną sieć logistyczną oraz podjęliśmy współpracę z największymi przewoźnikami w kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć niemal do każdego miejsca w Polsce! Nasi partnerzy oraz podpisane z nimi kontrakty dają gwarancję ciągłości asortymentu. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu oraz jednym z liderów w sprzedaży węgla. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży węgla. W razie pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z naszymi pracownikami. Z przyjemnością udzielimy Państwu odpowiedzi oraz pomożemy przy wyborze najkorzystniejszego rodzaju paliwa grzewczego.

 


Rozwój

Cały czas uważnie obserwujemy rozwój rynku węglowego w kraju. Systematycznie rozwijamy sprzedaż węgla do dystrybutorów oraz mniejszych odbiorców. Prężnie rozwijamy sieć sprzedaży. Dysponujemy 6 punktami przeładunkowo-produkcyjno-handlowymi na terenie całego kraju. Firma posiada rozbudowany nowoczesny potencjał techniczny i technologiczny.

Aby dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów i ułatwić im możliwość zaopatrzenia się w wybrany asortyment produktu uruchomiliśmy również sprzedaż internetową.

Produkcja

Dzięki własnej linii technologicznej jesteśmy w stanie pozyskać każdy sortyment węgla. Możliwości produkcyjne naszych baz to ok. 10.000 ton towaru na dobę. Powierzchnia magazynowa umożliwia jednorazowe składowanie kilkuset tysięcy ton. Zapewniamy dostępność towaru przez cały rok. Posiadamy 6 linii workujących, co pozwala na pakowanie do 500 ton węgla na dobę. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii wzbogacania i konfekcjonowania węgla oferujemy produkty o najwyższej jakości.

Galeria

 

navigation

Do góry