Przejdź do sklepu

Sprzedaż hurtowa

Współpraca

Dołącz do ponad 700 stałych, zadowolonych ze współpracy odbiorców hurtowych i ZOSTAŃ PARTNEREM BIZNESOWYM ENERGO SP. Z O.O. Nawiążemy współpracę ze składami węglowymi, składami budowlanymi, stacjami paliw i innymi punktami handlowymi. Zapewnimy stałą dostępność towaru, gwarantując najwyższą jakość w najlepszej cenie. W naszej ofercie znajdziecie każdy sortyment węgla. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców wprowadziliśmy także konfekcjonowanie węgla.

Transport

Dzięki dziesięcioma w pełni wyposażonym technicznie oddziałom, ulokowanym przy bocznicach kolejowych na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie dostarczyć towar do klienta w możliwie najkrótszym czasie minimalizując koszt transportu. Dostawy realizujemy zarówno transportem samochodowym, jak i kolejowym. Współpracujemy z największymi przewoźnikami w kraju. Dysponujemy również własną flotą aut ciężarowych.

Finansowanie
i płatności

Stałym kontrahentom oferujemy atrakcyjne upusty cenowe i dogodne warunki płatności. Istnieje możliwość płatności odroczonej na podstawie Faktury VAT , płatności poprzez factoring, a także przedpłaty na podstawie Faktury proforma.
CENNIK PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA
Uzupełnij poniższy formularz, aby uzyskać ofertę cenową.
* Dotyczy sprzedaży hurtowej od 10 ton

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Energo Sp. z o.o., ul. Kleszczelowska 84a, 17-100 Bielsk Podlaski
 • kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - inspektor@energobielsk.pl;
 • podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zapytania i prowadzenia korespondencji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – przez okres 3 miesięcy od daty zakończenia wymiany korespondencji;
 • posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
 • podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych skutkować będzie niemożliwością powadzenia korespondencji;
 • odbiorcy danych osobowych: dostawca aplikacji strony internetowej oraz hostingu, na którego serwerach znajduje się strona internetowa;
 • Pani/Pana dane nie będą profilowane.

zasady współpracy

 • Do w / w cen należy doliczyć 23 % VAT.
 • Ceny loco skład obowiązują od 12.12.2016r. przy płatności gotówka, przedpłata.
 • Termin płatności do 30 dni od daty wystawienia faktury cena wzrasta o 5 zł/t netto.
 • Termin płatności po podpisaniu umowy i złożeniu zabezpieczeń .
 • Przy braku zwolnienia z podatku akcyzowego należy doliczyć kwotę 30,46 zł/t netto

Więcej informacji o sprzedaży hurtowej
oraz warunkach współpracy i cenach:

Dział Handlu
85 730 98 51
Dyrektor ds. Marketingu i sprzedaży
Burkiewicz Tomasz
502 628 528
Dyrektor ds. handlu
Bobienko Andrzej
519 190 297
Dyrektor ds. handlu
Kiersnowski Marcin
662 040 774

AKTUALNE PROMOCJE

Już teraz możesz być na bieżąco z naszą ofertą dzięki zapisaniu się do newslettera.

WSPÓŁPRACA

Obecnie współpracujemy z wieloma podmiotami

Hurtownia węgla Energo

Najsilniejszy filar Energo sp. z o.o. stanowi sprzedaż hurtowa węgla importowanego. Wyspecjalizowaliśmy się w ocenie gatunkowości surowca, dzięki czemu to my bierzemy na siebie odpowiedzialność za jego selekcję oraz skład. Wysoką jakość hurtu mogą poświadczyć nasi wieloletni odbiorcy i partnerzy biznesowi, którzy doceniają: jakość, terminowość, solidność, dostępność towaru oraz ceny hurtowe węgla kamiennego. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że jesteśmy w czołówce krajowego rynku węglowego, co stało się możliwe głównie dzięki ciągłym badaniom i dbaniu o jakość pozyskiwanego węgla.

Hurtowa sprzedaż węgla na dużą skalę

Jesteśmy hurtownikiem i importerem węgla, dysponującym składami, które są świetnie skomunikowane z większością miast Polski. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku Podlaskim, natomiast oddziały Energo sp. z o.o. są zlokalizowane w centralnej, północnej oraz wschodniej części kraju części kraju w miejscowości Janikowo w pobliżu Inowrocławia, w miejscowości Szczutowo w pobliżu miasta Sierpc, w Pilawie w pobliżu miasta Garwolin, w Radomiu, w Łapach w okolicach Białegostoku, Kole, w Młynarach i Starym Polu niedaleko miasta Elbląg bądź Malborg, Puszczy Mariańskiej w okolicy Żyrardowa i Skierniewic. Hurtowa sprzedaż węgla z Rosji jest wizytówką naszej oferty.

Naszą działalność prowadzimy od dwudziestu lat, nieustannie dbając o to, aby cena hurtowa była jak najniższa, a produkt zawsze wyróżniał się najwyższą jakością i bezkonkurencyjnymi właściwościami. Sprzedawany węgiel charakteryzuje się m.in. wysoką kalorycznością, niską zawartością siarki i popiołu, a także małą wilgotnością. Każda z tych cech znalazła potwierdzenie w certyfikatach Polcargo.

Zachęcamy do kontaktu z konsultantami w jednym z naszych składów węglowych, aby poznać cennik detaliczny oraz dokonać zakupu hurtowego.

navigation

Do góry