Przejdź do sklepu

Sprzedaż hurtowa

Współpraca

Dołącz do ponad 700 stałych, zadowolonych ze współpracy odbiorców hurtowych i ZOSTAŃ PARTNEREM BIZNESOWYM ENERGO SP. Z O.O. Nawiążemy współpracę ze składami węglowymi, składami budowlanymi, stacjami paliw i innymi punktami handlowymi. Zapewnimy stałą dostępność towaru, gwarantując najwyższą jakość w najlepszej cenie. W naszej ofercie znajdziecie każdy sortyment węgla. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców wprowadziliśmy także konfekcjonowanie węgla.

Transport

Dzięki dziesięcioma w pełni wyposażonym technicznie oddziałom, ulokowanym przy bocznicach kolejowych na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie dostarczyć towar do klienta w możliwie najkrótszym czasie minimalizując koszt transportu. Dostawy realizujemy zarówno transportem samochodowym, jak i kolejowym. Współpracujemy z największymi przewoźnikami w kraju. Dysponujemy również własną flotą aut ciężarowych.

Finansowanie
i płatności

Stałym kontrahentom oferujemy atrakcyjne upusty cenowe i dogodne warunki płatności. Istnieje możliwość płatności odroczonej na podstawie Faktury VAT , płatności poprzez factoring, a także przedpłaty na podstawie Faktury proforma.
CENNIK PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA
Uzupełnij poniższy formularz, aby uzyskać ofertę cenową.
* Dotyczy sprzedaży hurtowej od 10 ton

zasady współpracy

  • Do w / w cen należy doliczyć 23 % VAT.
  • Ceny loco skład obowiązują od 12.12.2016r. przy płatności gotówka, przedpłata.
  • Termin płatności do 30 dni od daty wystawienia faktury cena wzrasta o 5 zł/t netto.
  • Termin płatności po podpisaniu umowy i złożeniu zabezpieczeń .
  • Przy braku zwolnienia z podatku akcyzowego należy doliczyć kwotę 30,46 zł/t netto

Więcej informacji o sprzedaży hurtowej
oraz warunkach współpracy i cenach:

Dział Handlu
85 730 98 51
Dyrektor ds. Marketingu i sprzedaży
Burkiewicz Tomasz
502 628 528
Dyrektor ds. handlu
Bobienko Andrzej
519 190 297
Dyrektor ds. handlu
Kiersnowski Marcin
662 040 774

AKTUALNE PROMOCJE

Już teraz możesz być na bieżąco z naszą ofertą dzięki zapisaniu się do newslettera.

WSPÓŁPRACA

Obecnie współpracujemy z wieloma podmiotami

Hurtownia węgla Energo

Najsilniejszy filar Energo sp. z o.o. stanowi sprzedaż hurtowa węgla importowanego. Wyspecjalizowaliśmy się w ocenie gatunkowości surowca, dzięki czemu to my bierzemy na siebie odpowiedzialność za jego selekcję oraz skład. Wysoką jakość hurtu mogą poświadczyć nasi wieloletni odbiorcy i partnerzy biznesowi, którzy doceniają: jakość, terminowość, solidność, dostępność towaru oraz ceny hurtowe węgla kamiennego. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że jesteśmy w czołówce krajowego rynku węglowego, co stało się możliwe głównie dzięki ciągłym badaniom i dbaniu o jakość pozyskiwanego węgla.

Hurtowa sprzedaż węgla na dużą skalę

Jesteśmy hurtownikiem i importerem węgla, dysponującym składami, które są świetnie skomunikowane z większością miast Polski. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku Podlaskim, natomiast oddziały Energo sp. z o.o. są zlokalizowane w centralnej, północnej oraz wschodniej części kraju części kraju w miejscowości Janikowo w pobliżu Inowrocławia, w miejscowości Szczutowo w pobliżu miasta Sierpc, w Pilawie w pobliżu miasta Garwolin, w Radomiu, w Łapach w okolicach Białegostoku, Kole, w Młynarach i Starym Polu niedaleko miasta Elbląg bądź Malborg, Puszczy Mariańskiej w okolicy Żyrardowa i Skierniewic. Hurtowa sprzedaż węgla z Rosji jest wizytówką naszej oferty.

Naszą działalność prowadzimy od dwudziestu lat, nieustannie dbając o to, aby cena hurtowa była jak najniższa, a produkt zawsze wyróżniał się najwyższą jakością i bezkonkurencyjnymi właściwościami. Sprzedawany węgiel charakteryzuje się m.in. wysoką kalorycznością, niską zawartością siarki i popiołu, a także małą wilgotnością. Każda z tych cech znalazła potwierdzenie w certyfikatach Polcargo.

Zachęcamy do kontaktu z konsultantami w jednym z naszych składów węglowych, aby poznać cennik detaliczny oraz dokonać zakupu hurtowego.

navigation

Do góry