fbpx sklep Przejdź do sklepu

Na każdy nasz produkt
posiadamy certyfikat jakości

Certyfikaty jakości węgla kamiennego

Jesteśmy firmą, która dba o zadowolenie swoich klientów. Wiemy, jak istotnym wyznacznikiem jest jakość kupionych produktów i jak duży ma ona wpływ na Państwa zadowolenie. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty posiadały najwyższą jakość. Dbamy, by węgiel znajdujący się w naszej ofercie, niezależnie od jego rodzaju – czy to ekogroszek, czy miał węglowy – spełniały wszelkie, niezbędne normy. Pragniemy dać Państwu gwarancję ich wydajności i dobrego stanu, dlatego na każdy produkt posiadamy certyfikaty jakości.

Nie tylko jakość węgla ma znaczenie. Ważne jest także w jaki sposób go przechowujemy. To od tego w głównej mierze zależy jak długo utrzyma swój dobry stan. W związku z tym, w celu ochrony go przed wilgocią oferowany węgiel workowany magazynujemy w halach po wiatami lub przykrywamy, tworząc ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Następnie, pakujemy go w specjalną, perforowaną folię. Dzięki niewielkim otworom materiał może swobodnie przepuszczać powietrze.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dołączonymi poniżej certyfikatami poszczególnych rodzajów węgla. To najlepsze potwierdzenie, że opał oferowany przez firmę Energo posiada najwyższą jakość.

navigation

Do góry